Sıkça Sorulan Sorular

  XL-S Nutrition Glutensiz mi?

  XL-S Nutrition serisindeki tüm ürünler glutensizdir.

  XL-S Nutrition Veganlar için uygun mu?

  XL-S Nutrition Veganlar için önerilmez, çünkü lanolin türevi D vitamini içerir.

  Bu ürün Vejeteryanlar için uygun mu?

  Evet – XL-S Nutrition Vejeteryanlar için uygundur.

  XL-S Nutrition bir öğün için yeterli midir?

  Evet! Bir XL-S Nutrition shake, tam bir öğünde olduğu kadar besleyicidir ve vücudunuza ihtiyaç duyduğu tüm önemli vitamin, mineral ve diğer gerekli besin maddelerini sağlar. Bir porsiyon bir öğüne eşdeğerdir. Önerilen günlük miktar 1 veya 2 porsiyondur.

  Laktoz intoleransım var. XL-S Nutrition kullanabilir miyim?

  XL-S Nutrition, su veya laktozsuz süt ile hazırlandığında laktoz içermez. Su ile hazırlanırsa, XL-S Nutrition yalnızca porsiyon başına 180 kcal'a sahiptir. Bu durumda, tam bir öğün yerine geçmez.

  XL-S Nutrition, kaç yaşından itibaren kullanılabilir?

  XL-S Nutrition yetişkinlerin besinsel ihtiyaçlarına göre hazırlanmıştır. Çocukların besinsel ihtiyaçları yetişkinlere göre farklı olduğundan, çocuklar tarafından kullanımı için bir doktora danışılması önerilmektedir.

  XL-S Nutrition Diyabet hastaları tarafından kullanılabilir mi?

  XL-S Nutrition'ın, diyabetli hastalar tarafından kullanılıp kullanılamayacağına ancak bir tıp doktoru karar verebilir. XL-S Nutrition, şeker ve protein kaynağı olduğu için glisemik düzeyleri, elektrolit düzeylerini ve böbrek fonksiyonlarını doğru bir şekilde izlemek önemlidir. Daha fazla bilgi için lütfen doktorunuza danışınız.

  XL-S Nutrition hamile veya emziren kadınlar için uygun mu?

  Hamile veya emziren kişilere diyet başlamadan önce, daima doktorlarına başvurmaları önerilir.

  XL-S Nutrition shake hazırlanırken neden yağ kullanılması önerilmektedir?

  Vücut, karbonhidratların ve proteinlerin yanında en iyi bakım için yağlara ihtiyaç duyar. Ayçiçeği yağı, aspir yağı veya üzüm çekirdeği yağı gibi yüksek seviyede doymamış yağ asitleri içeren bitkisel yağ kullanılması tavsiye edilir.

  XL-S Nutrition’u sabah hazırlayıp öğlen kullanabilir miyim?

  XL-S Nutrition tazeyken en iyi tada sahiptir. Bununla birlikte XL-S Nutrition’ı, tüketimden birkaç saat önce hazırlayabilirsiniz.  Kullanana kadar soğukta muhafaza ediniz ve ve servis yapmadan önce çalkalayınız.

  XL-S Nutrition shake’i ısıtabilir miyim?

  Vitaminleri yok edebileceğinden ısıtmamanızı öneririz. XL-S Nutrition çalkalandığında ve soğuk olarak veya oda sıcaklığında servis edildiğinde en iyi tada sahiptir.

XL-S Nutrition

XL-S ile Afiyetle Başarın!

TÜM ÜRÜNLER

Whatsapp